Altın serumun mucidin dencilt bakımına altın dokunuş

Göz çevresi bakımında altın mucizesi: Sinoz 24K Altın Göz Çevresi Bakım Serumu Altın serumun mucidindencilt bakımına altındokunuş Kadınların gözde markasıSİNOZ, altın bakım serisini genişletiyor. Sektörde ilklerin temsilcisi SİNOZ, efektif ürünlerineSinoz 24K Altın Göz Çevresi Bakım Serumu ekledi. Altının cilt bakımında mucizevi etkisi yüzyıllardır biliniyor. İletken özelliği ile doğal bileşenleri cildin üst tabakasında aktive edenSinoz 24K Altın Yüz Bakım Serum ile satış rekorları kıran SİNOZ, aylar sürenAR-GE çalışmalarının sonucunda Sinoz 24K Altın Göz Çevresi Bakım Serumunusatışa çıkarttı. Altından gelen ışıltılı görünüm Sinoz 24K Altın Yüz Bakım Serumuile sektörde altını ilk kullanan…

ASAYİŞ Bugün EĞİTİM EKONOMİ GÜNDEM KÜLTÜR SANAT MAGAZİN SAĞLIK SİYASET TEKNOLOJİ YAŞAM 

Göz çevresi bakımında altın mucizesi: Sinoz 24K Altın Göz Çevresi Bakım Serumu

Altın serumun mucidindencilt bakımına altındokunuş

Kadınların gözde markasıSİNOZ, altın bakım serisini genişletiyor. Sektörde ilklerin temsilcisi SİNOZ, efektif ürünlerineSinoz 24K Altın Göz Çevresi Bakım Serumu ekledi.

Altının cilt bakımında mucizevi etkisi yüzyıllardır biliniyor. İletken özelliği ile doğal bileşenleri cildin üst tabakasında aktive edenSinoz 24K Altın Yüz Bakım Serum ile satış rekorları kıran SİNOZ, aylar sürenAR-GE çalışmalarının sonucunda Sinoz 24K Altın Göz Çevresi Bakım Serumunusatışa çıkarttı.

Altından gelen ışıltılı görünüm

Sinoz 24K Altın Yüz Bakım Serumuile sektörde altını ilk kullanan ve kadınların bakımına sunan SİNOZ, altın bakım serüvenine yeni ürün ekledi. SİNOZ, 24K Altın Göz Çevresi Bakım Serumuile ışıltılı ve gençlik dolu bir göz bakımı sunuyor.Cilt bakımında ilklerin başarıldığı, İsviçre Elması Kök Hücre Teknolojisi kullanılarak üretilen Sinoz 24K Altın Göz Çevresi Bakım Serumu ile gençlik dolu bakım gerçek oluyor.

Sinoz 24K Altın Göz Çevresi Bakım Serumu Kök Hücre Teknolojisi ile üretilen İsviçre Elması özünün mucizevi etkisi ve içeriğindekiPanthenol, Hyalüronik Asit, Tere Özü ve tabi ki saf altın parçacıkları ile etkili göz çevresi bakımı sağlıyor. İsviçre elması kök hücresini altın parçacıkları ile teknolojik ortamda birleştiren serum; göz çevresi lekelenmeleri, gözaltı ton farkları, göz altı torbaları ve göz çevresinde kaz ayakları görünümünü düzenlemeye yardımcı oluyor.

SİNOZ altın içerikli lüks bakım serisinde Sinoz 24K Altın Göz Çevresi Bakım Serumu, Sinoz 24K Altın Yüz Bakım Serumuve 24K Gold Göz Maskesi ile ışıltılı ve genç bir görünüm sunuyor.

Sinoz 24K Altın Göz Çevresi Bakım SerumuPSF: 139 TL

 

Önerilen Haberler

Leave a Comment