Hüseyin Kıran dan 23 Nisan Mesajı

Hayırsever iş adamı Hüseyin Kıran Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM) açılışının 101. yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” dolayısıyla bir mesaj yayımladı. KRN Group Otomotiv Sanayi Ticaret Ltd. Şirketi Yönetim kurulu başkanı Hüseyin Kıran, mesajlarında şu ifadelere yer verdi: “Bizler ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “Vatanı korumak çocukları korumakla başlar” sözünden yola çıkarak ülkemizin geleceğini şekillendirecek olan çocuklarımızı, vatanını ve milletini seven, kararlı, kendine güvenen, milli ve manevi değerlerine bağlı ve erdemli bir birey olarak yetiştirmek en temel hedefimizdir. Bu hedeflerimizin gerçekleşmesi için bizlerde iş…

KÜLTÜR SANAT 

Hayırsever iş adamı Hüseyin Kıran Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM) açılışının 101. yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
KRN Group Otomotiv Sanayi Ticaret Ltd. Şirketi Yönetim kurulu başkanı Hüseyin Kıran, mesajlarında şu ifadelere yer verdi:
“Bizler ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “Vatanı korumak çocukları korumakla başlar” sözünden yola çıkarak ülkemizin geleceğini şekillendirecek olan çocuklarımızı, vatanını ve milletini seven, kararlı, kendine güvenen, milli ve manevi değerlerine bağlı ve erdemli bir birey olarak yetiştirmek en temel hedefimizdir. Bu hedeflerimizin gerçekleşmesi için bizlerde iş insanı olarak iş dünyamıza yaptığımız çalışmaların yanı sıra yarınlarımız olan çocuklarımızın eğitimine büyük önem gösteriyor ve destek oluyoruz. İnanıyoruz ki, yarınlarımızı temsil eden çocuklarımız geçmişten aldıkları güçle, geleceği şekillendirecek, barış içinde bir dünyanın kurulmasında önemli roller üstleneceklerdir. Koronavirüs salgınını önlemeye yönelik alınan tedbirler kapsamında her ne kadar meydanlarda, salonlarda, okullarımızda bu yıl önceki yıllarda gerçekleştirdiğimiz gibi coşkulu kutlamalar yapamayacaksak ta bizler, evlerimizi ve balkonlarımızı süsleyerek 23 Nisan coşkusunu her zamanki gibi kutlayalım. Burada önemli olan çocuklarımızın ve bizlerin sağlığıdır. Ben bu vesile ile Milletimizin en değerli varlığı, aydınlık yarınlarımız olan tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyor, başta Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, ülkemizin bölünmez bütünlüğü ve bağımsızlığımız için canını vermiş tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Önerilen Haberler

Leave a Comment